Kalkulator ubezpieczenia dla domu lub mieszkania - porównaj i kup online

Narzędzie jest gotowe do użycia i pozwoli Ci porównać ceny i zakres polisy w kilka minut – bez rejestracji i całkowicie za darmo. Zyskujesz porównanie wielu towarzystw ubezpieczeniowych jednocześnie. Zakup polisy z kalkulatora jest niezwykle prosty – możesz kupić dowolny pakiet online przy użyciu karty lub przelewu bankowego.

Kalkulator ubezpieczeń mieszkania i domu – jak to działa?

Nasz kalkulator jest zintegrowany z systemem ubezpieczycieli oferujących rozwiązania dla nieruchomości. Wpisując własne ustawienia, otrzymujesz gotowe wyliczenia składki kilku Towarzystw. Sam decydujesz, która oferta jest najbardziej atrakcyjna pod względem ceny i zakresu ubezpieczenia.

Ubezpieczenie domu i mieszkania online – dla kogo?

Kalkulator jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą sobie zapewnić oszczędność czasu i pieniędzy. Zaletą kupna ubezpieczenia w trybie online jest możliwość przeglądu ofert i podjęcia decyzji w domowym zaciszu.

Od zakupu polisy dla domu czy mieszkania dzielą Cię zaledwie 2 kroki:

  1. uzupełnienie krótkiego formularza, który precyzuje dane dotyczące nieruchomości i osób zakwaterowanych w domu lub mieszkaniu
  2. zamówienie ubezpieczenia poprzedzone sprawdzeniem wybranej oferty

Do wyboru masz e-formularz, gdzie wypełnisz dane dotyczące zakupu polisy oraz telefon – z pomocą agenta zawarcie umowy ubezpieczeniowej będzie równie proste.

Kalkulator strzezdom.pl – jakie ubezpieczenia nieruchomości?

Ubezpieczenie domu czy mieszkania zakupione drogą online niczym nie różni się od polisy nabytej w placówce stacjonarnej Towarzystwa. Jednak korzystanie z kalkulatora na strzezdom.pl to brak presji czasu. Tutaj sam decydujesz o interesującym Cię wariancie ubezpieczenia i dopasowujesz przyszłą polisę do swoich potrzeb. Możesz wybrać:

  • tylko pakiet podstawowy (obejmujący zdarzenia losowe jak pożar, wybuch czy deszcz nawalny),
  • umowy dodatkowe przy wykupionej podstawie (assistance, OC w życiu prywatnym, powódź),
  • rozszerzenia dedykowane (ochrona mienia ruchomego, jeśli wynajmujesz mieszkanie).

Najlepsze ubezpieczenie nieruchomości – jak wybrać?

Podstawą do prawidłowego wyliczenia składki Twojego ubezpieczenia jest udzielenie dokładnych odpowiedzi w formularzu, który jest częścią kalkulatora.

W formularzu zapytamy o powierzchnię użytkową, rok budowy czy wartość nieruchomości. Jeśli będziesz mieć problem z określeniem którejkolwiek wartości, skorzystaj z usług naszego doradcy, który telefonicznie pomoże Ci przejść przez cały proces kalkulacji.

Jeśli nie jesteś pewien udzielonych odpowiedzi i chciałbyś je zmienić, możesz to zrobić w dowolnym momencie, wracając do formularza. Ale najpierw zapisz wyniki kalkulacji, którą otrzymasz na e-mail.

Pamiętaj, że wyliczona składka polisy widoczna w końcowym zestawieniu to suma kilku elementów, m.in. zakresu i sumy ubezpieczenia, konstrukcji, lokalizacji i wartości budynku.

Gwarancja dobrego ubezpieczenia na strzezdom.pl

Nasz serwis wchodzi w skład grupy Rankomat.pl – lidera na polskim rynku w sprzedaży ubezpieczeń online.

Gwarantujemy aktualne i wiarygodne składki, które mają swoje źródło w towarzystwach ubezpieczeniowych znajdujących się w naszej bazie.

Sam kalkulator ubezpieczeniowy jest narzędziem stale modyfikowanym. Ma to na celu jedynie uproszczenie korzystania z wielu przydatnych funkcji i przyspieszenia kontaktu między Tobą a agentem ubezpieczeniowym.

Kalkulator ubezpieczenia domu i mieszkania ceny już od 99 zł | Strzezdom.pl Porównaj w 3 minuty oferty ubezpieczenia mieszkania i domu. Wybierz najlepszą ofertę i kup online tanie ubezpieczenie nieruchomości już od 99 zł! strzezdom
5.00 /5 z 3 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}
cancel down-arrow back next angle-left angle-right cancel-tab chevron-down